Sportowy styl jest zawsze modny. Legginsy i dopasowana bokserka nadaje wygląd jak gdyby właśnie wyszło się z klubu fitness, a i tak można czuć się swobodnie w takim zestawie spacerując po ulicy. Dbanie o ciało w dobrej formie jest na topie, więc sportowe ciuchy też są na topie!

 

Must have każdej szafy

Damska bluza z kapturem to rzecz, którą powinna mieć w swojej szafie każda kobieta i dziewczyna. Taka bluza jest praktyczna i wygodna. Można ją założyć idąc na codzienne zakupy, spacer z psem, idąc do szkoły czy na zajęcia na studiach. Wszędzie tam będzie wyglądać dobrze i na luzie. Pasuje dla każdego wieku. Warto jednak pamiętać, aby łączyć ją z casualowymi spodniami. Bluza i spodnie wyprasowane w kancik, to z całą pewnością kiepski pomysł. Najlepiej, po prostu postawić na sportową wygodę w całej stylizacji.

Kaptur to kolejny atut. Przyda się w razie niepogody, ale w awaryjnej sytuacji pomoże ukryć braki we fryzurze. To dobre rozwiązanie dla wszystkich spóźnialskich i zapominalskich, którzy na gwałt muszą szybko coś zarzucić na siebie i odprowadzić dzieciaki do przedszkola.

 

Praktyczna wygoda

Jeżeli wpiszemy w wyszukiwarkę „bluza z kapturem damska”, to wyskoczą nam tysiące modeli i stylizacji. I będą wyglądały bardzo różnie, będą wykonane z różnorakich materiałów, ale będzie łączyło je jedno – na pewno będą wygodne. Zawsze będzie to ciuch, w którym można się zrelaksować po ciężkim dniu pracy i biegania w szpilkach.