Ubrania są nieodzownym elementem towarzyszącym najróżniejszym stylizacjom, toteż każdego dnia przeglądamy się w lustrze i dopasowujemy wszystko tak, by ze sobą współgrało i co najważniejsze: odzwierciedlało nasze upodobania trendów, klasyków, kultowych propozycji. Bomberka damska jest tym akcesorium, które świetnie sprawdzi się o każdej porze roku – do wyboru są warianty zupełnie lekkie, jak również ze stosownym ociepleniem. Długie czy krótkie mogą być komfortowo noszone i rewelacyjnie skomponowane ze spodniami, spódnicami, sukienkami.

Indywidualny design

Bomberki damskie mają swój niepowtarzalny krój – do wyselekcjonowania są modele:

– luźne i obcisłe, posiadające szersze rękawy ze ściągaczami,

– z charakterystyczną stójką,

– zapinane na zamek błyskawiczny,

– wyposażone w kieszenie po bokach,

– z ciepłą lub cienką podszewką.

Do pełni szczęścia można śmiało przebierać w najróżniejszych wersjach bardziej stonowanych, a także militarnych. Wygoda noszenia jest podstawą, toteż właściwy rozmiar sprawdzi się w każdych okolicznościach.

Urokliwy design

Każda kobieta szybko znajdzie swój ulubiony odcień: podstawowymi są czerń, zieleń, khaki, biały. Do wyjątkowych bomberek damskich należą te, które mają nietuzinkowe hafty, printy kwiatów, motywów abstrakcyjnych, a także naszywki konkretnych wizerunków. Takie bogactwo jest dostępne od ręki, w związku z czym w każdej ofercie znajdzie się taka sztuka, która skradnie serce i jednocześnie szybko stanie się wielbioną kurtką na co dzień a nawet od święta. Zyskanie ponadczasowego look’u idzie w parze z tym, co akurat na topie. Jeszcze przez długie sezony ta kategoria nie zejdzie z wysokich pozycji, wobec czego śmiało można się w nią zaopatrzyć.