Jeszcze kilka lat temu duże logo zdobiące koszulkę, torebkę, czy też inną część garderoby było wielkim kiczem. Kojarzyło się ono przede wszystkim z tanimi stylizacjami, a także osobami, które usilnie starały się zwrócić na siebie uwagę. Aktualnie jest niego inaczej, gdyż t shirty z logo stały się wielkim hitem. Jest to najgorętszy trend, który opanował cały świat. Nadchodzącej wiosny logotypy będą jednak nieco bardziej subtelne.

 

 

Logo umieszczone w centralnym punkcie koszulki z pewnością zostanie zauważone. Warto jednak podkreślić, że współcześnie jest to motyw, który nieco spowszechniał. Nie wzbudza on negatywnych skojarzeń, a wręcz przeciwnie. T-shirt damski z logo znanej marki można szybko i bezproblemowo wpasować do stylizacji. Istotne jest to, aby nie przesadzić. W przypadku, gdy logotyp znajduje się na koszulce, to pozostałe elementy powinny być klasyczne. Epatowanie zbyt dużą ilością marek nigdy nie będzie wyglądać dobrze.

 

Subtelny nadruk

 

Nadchodzącej wiosny t shirt damski z logo nadal będzie modny. Większą popularnością będą jednak cieszyć się modele z subtelnym nadrukiem. Logotyp powinien zejść na drugi plan – najlepiej, aby miał on minimalistyczną formę. Dobrze prezentuje się on równie w towarzystwie kolorowych oraz efektownych wzorów. To właśnie one przyciągają spojrzenia, a także nadają unikatowego charakteru. Jest to najlepsze rozwiązanie dla kobiet, które chcą sprytnie przemycić symbol ulubionej marki do stylizacji.