Spektakularne obniżki i wyprzedaży to coś, co fanki mody naprawdę kochają. To właśnie wtedy mogą kupić supermodne ubrania i buty na dany sezon, które często są przecenione nawet o 70%. To też dobry czas na kupowanie rzeczy droższych i o lepszej jakości, których regularne ceny są po prostu za wysokie. Często tak jest w przypadku butów kozaków. Kozaki damskie często kosztują nawet kilkaset złotych i dopiero w okresie wyprzedaży można zdecydować się na wymarzoną parę.

Modne kozaki damskie z luźną cholewką

W tym sezonie podczas wyprzedaży można polować na bardzo modne kozaki damskie na obcasie kaczuszce, które mają delikatnie luźną cholewkę. To buty inspirowane stylem lat 80. Takie w wersji ze skóry lakierowanej potrafią naprawdę przyciągać spojrzenia i być najmocniejszym punktem stylizacji. Bez wątpienia to buty robiące ogromne wrażenie. Kozaki w takim stylu nosi między innymi znana polska modelka Anja Rubik.

Białe lub kremowe kozaki

Jeszcze do niedawna białe kozaki były tak naprawdę symbolem kiczu i czegoś w naprawdę złym guście. W tym roku białe lub kremowe kozaki ze skóry to natomiast prawdziwy hit sezonu. Te buty dostały nową szansę i współcześnie prezentują się zdecydowanie lepiej niż kilkanaście lat temu. Wykonane z klasycznej eleganckiej skóry, z delikatnym luźniejszą cholewką oraz na wysokim słupku, są naprawdę piękne i świetnie prezentują się z kobiecymi zestawami utrzymanymi w pastelowych kolorach. Naprawdę warto postawić na takie buty podczas wyprzedaży i kupić je w dobrej cenie.