Nie tylko kobiety cenią proste bazowe ubrania do wszystkiego. Po tego typu rzeczy chętnie sięga też coraz więcej panów. Takie ubrania sprawdzają się i na co dzień, i do pracy. Na jakie męskie koszulki warto zwrócić uwagę w tym sezonie i uzupełnić o nie swoją garderobę? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek.

Bazowe koszulki męskie

Ubrania bazowe to takie, które generalnie pasują do wszystkiego i sprawdzają się praktycznie w każdej sytuacji. Jeżeli chodzi o bazowe męskie koszulki to bez wątpienia będzie to zwykły biały t-shirt męski, najlepiej z wysokim dekoltem pod szyją, raczej dobrze dopasowany do sylwetki.

Taka koszulka jest perfekcyjna zarówno do zwykłych jeansów czy szortów, ale też bardzo dobrze sprawdza się pod marynarkę. Jednym słowem można wykorzystać ją na wiele sposobów.

Klasyczne koszulki polo

Kolejna doskonała propozycja dla każdego mężczyzny to klasyczna koszulka polo z guziczkami i kołnierzykiem. Ten typ koszulek wywodzi się ze sportu. Jeżeli chodzi o modę, to jest to już prawdziwa klasyka gatunku.

Warto mieć przynajmniej kilka takich koszulek w swojej szafie, bo dzięki nim można stworzyć odrobinę bardziej elegancką stylizację w niezobowiązujących duchu.

Polo bardzo dobrze leży zarówno na wysportowanej męskiej sylwetce, jak też w przypadku panów mających trochę więcej kilogramów w okolicach brzucha.