Przez kilka ostatnich lat nastąpiło wiele zmian w trendach weselnych, zarówno jeśli chodzi o odpowiednie sukienki na wesele DStreet jak i same śluby i przyjęcia weselne. Część z par młodych odchodzi od bardzo formalnego stylu zostawiając gościom bardzo dużą swobodę jeśli chodzi o wybór stroju. Wesela urządza się w starych stodołach, siedliskach, w cudownych plenerach. W takim klimacie trampki i wzorzysta marynarka i brak muchy nikogo nie dziwią. O ile starsze pokolenia zostają przy bardziej oficjalnych garniturach i krawatach to młodzi ludzie stawiają na luz i wygodę.

Jakie trendy będą obowiązywać w nadchodzącym sezonie?

Zwykle przyjęcia weselne kojarzą się z długimi, eleganckimi kreacjami, jednak w nadchodzącym roku długość midi, do połowy łydki będzie najmodniejsza. Jeśli chodzi o kolorystykę w modzie nadal zostają pastele – te odcienie, które kojarzą się z latem – żółty, brzoskwiniowy, czy błękitny to kolory, w których każda kobieta będzie czuła się dobrze. Bardzo pożądane są również wszelkiego rodzaju kwiatowe wzory, printy – króluje one na wybiegach nie tylko jeśli chodzi o modę weselną – roślinne i zwierzęce nadruki to absolutny must have jeśli chodzi o nadchodzący sezon.

Jakie wybrać obuwie?

Szpilki wydają się być odpowiednim wyborem, do sukienki w długości midi będą pasować idealnie. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy wybrali coś bardziej wygodnego. Buty na wysokim słupku, czy platformie świetnie wpasują się w obwiązujące wiosenno-letnie trendy. Nawet zdobione baleriny lub te z metalicznym połyskiem będą odpowiednie.