Dzisiaj gdy na ulicy widzimy panią w klapkach z futerkiem to nie zaśmiejemy się i nie uznamy, że wyszła do miasta w domowym obuwiu, tylko zapytamy się, gdzie kupiła tego rodzaju klapki z futerkiem. Tak po wielu latach tego rodzaju obuwie stało się znowu popularne. Już nikogo nie dziwi, że do codziennej stylizacji ktoś wybrał tego rodzaju klapki.

Z czym to się nosi?

W zasadzie nie ma jednej określonej reguły czy zasady jak nosić klapki z futerkiem. Łączy się je z jeansami, szortami, tunikami, leginsami, swetrami, kurtkami bomberkami czy sukienkami. Można je nosić w stylu outfit sportowy, casualowym czy glamour. Klapki takie doskonale prezentują się z tuniką i leginsami, jak i białymi spodniami i bluzką z hiszpańskim dekoltem. Klapki z futerkiem to hit, który doskonale nadaje się do każdej letniej stylizacji. Są wygodne, kolorowe i pomału trafiają już nawet na salony.

Minimalistyczne dodatki

Przyznać trzeba, że takie obuwie już samo w sobie jest urodziwe. Dlatego dy zdecydujemy się założyć klapki z futerkiem, nie ma sensu dokładać do nich dodatków mocno zwracających na siebie uwagę. Dlatego każda biżuteria dopasowana do stylizacji z klapkami z futerkiem powinna być jak najbardziej dyskretna i minimalistyczna.

Osoby zainteresowane zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Klapki-damskie_Klapki-z-futerkiem-767.html