czarne botki damskie

Botki damskie to rodzaj obuwia, który chętnie kupują panie w różnym wieku. Świetnie sprawdzają się na co dzień, do pracy oraz na wielkie wyjścia. Jakie botki damskie będą modne w tym sezonie? W jakie buty warto się zaopatrzyć, by wyglądać modnie i stylowo? Oto nasze wskazówki.

1. Koniecznie obcas

Botki damskie na obcasie potrafią zdziałać cuda z sylwetką. Doskonale wydłużają i wysmuklają nogi oraz piękne podnoszą wizualnie pupę. Botki na obcasie dodatkowo, dodają kilka cm, co sprawia, że kobieta prezentuje się lepiej. Warto zainwestować w wygodne obuwie, by nogi nie odmówiły nam posłuszeństwa po całym dniu.


2. Sznurowane

Ten model botków od kilku sezonów wiedzie prym zarówno na wybiegach mody oraz wśród pań na polskich ulicach (w każdym wieku i o każdej sylwetce). Botki wiązane pasują zarówno do spodni, spódnic oraz długich, letnich i zwiewnych sukienek. Mimo, iż zakładanie ich wymaga trochę precyzji i czasu, warto taki model posiadać w swojej garderobie. W tym roku „must have” to wszelkie botki sznurowane w kolorze beżu, ecrue, szarości oraz wszystkich odcinanych brązów.

3. Dobry materiał

Tego rodzaju obuwie powinno być wykonane z bardzo dobrych, jakościowo materiałów. Wszelkie buty sztuczne i plastikowe nie są dobrym rozwiązaniem do chodzenia na co dzień. Warto postawić na botki damskie ze skóry (naturalnej lub ekologicznej), które swobodnie pozwolą stopie oddychać i bardzo dobrze się prezentują. Poza tym takie materiały są wytrzymałe i solidne, dzięki czemu obuwie posłuży użytkownikom nawet przez wiele sezonów.