Modne i stylowe sandały na słupku są doskonałym wyborem nie tylko dla starszych kobiet, ale również dla młodszych Pań, które chcą zwrócić na siebie uwagę. Największą zaletą sandałów tego typu jest przede wszystkim to, że bez żadnego większego problemu można je idealnie dopasować do miejskich stylizacji.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze nowych sandałów?

Inwestując w nowe sandały na słupku z Pantofelek24 warto zwrócić uwagę na materiał. Najlepszym wyborem są oczywiście sandały ze skóry naturalnej, które są zdecydowanie wygodniejsze niż modele wykonane z materiałów syntetycznych. Największą zaletą skóry naturalnej jest to, że nie odparza i nie obciera. Przeglądając sandały na słupku w sklepie warto zwrócić uwagę na to, czy ze skóry naturalnej wykonana jest nie tylko zewnętrzna, ale również wewnętrzna część buta. Jeżeli chodzi o wyściółkę, to ona również powinna być wykonana z naturalnej skóry.

Cenne wskazówki

Unikać należy sandałów na bardzo cienkiej podeszwie, które niestety nie sprawdzą się nie tylko na dłuższych dystansach, ale również w mieście. Jak powszechnie wiadomo podbicie stopy jest bardzo narażone na uszkodzenia mechaniczne, a co najgorsze mogą pojawić się nawet mniejsze lub większe problemy z kręgosłupem. Szczególną uwagę należy zwrócić także na suwak oraz na wysoko zabudowaną piętę. Z praktycznego punktu widzenia, to właśnie te elementy bardzo często obcierają stopy. W pierwszej kolejności należy inwestować w oryginalne sandały od renomowanego producenta, na które udzielana jest przynajmniej dwu letnia gwarancja.