Zewsząd słyszy się o „absolutnym must have” każdej kobiecej szafy. Jest w tym sporo praktyczności i wiedzy zdobytej przez panie wprawione w boju zakupów. Co zatem z butami? Czy klasyczne szpilki są jedynym must have każdej kobiety?

Botki – uniwersalne obuwie

Niezaprzeczalnym faktem jest, że botki damskie mogą być noszone niemal cały rok. Koniecznym jest posiadanie ocieplanych butów na zimę. Również okres jesienno-wiosenny, w którym królują właśnie botki, wymaga posiadania w szafie przynajmniej jednej albo najlepiej kilku par tych butów na różne okazje (i oczywiście w różnej kolorystyce czy wysokości obcasa). Nawet latem możemy nosić botki w ażurowych wzorach albo peep toe, czyli bez palców.

Klasyka kolorów

Tak jak czarne szpilki, również botki w tym kolorze są obowiązkowym nabytkiem kobiecej szafy. Mogą to być płaskie sztyblety lub wysokie szpilki, botki na słupku albo niskim obcasie. Czerń jednak jest kolorem podstawowym i będzie pasowała do każdej stylizacji. Do tego dołącza nadal modny ciemny brąz, beże albo karmelowe kolory. Kilka odpowiednio dobranych botków damskich możemy wykorzystywać do tworzenia różnorodnych kombinacji modowych, dlatego warto zainwestować w takie must have kobiecej szafy.

Wiele ciekawych modeli i fasonów botków damskich można znaleźć na stronie https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-216.html.