Szafa kobiet jest pełna najróżniejszych butów, sportowych, na obcasie czy zwykłych trampek. Firmy z butami wychodzą temu naprzeciw i stworzyły sneakersy na koturnie. 

Sneakersy na koturnie to idealne połączenie wygodnych trampek z ultrakobiecą wysokością. Dzięki dodatkowym centymetrom, które są ukryte w podeszwie, nadają nodze smukłości i wydłużają ją. Sylwetka staje się bardziej wyprostowana i smukła. Buty sportowe goszczą w każdej szafie. Są wygodne, idealnie do każdej stylizacji. Ubiera się je nie tylko, aby uprawiać sport, ale również na co dzień do zwykłych czynności.

Do jakich stylizacji ubierać seakersy?

sneakersy na koturnie

Mogą być ubierane nawet do eleganckich, casualowych stylizacji. Wśród wielu atrakcyjnych i wygodnych trampek znajdzie się również miejsce na bardziej kobiecy akcent, czyli na sneakersy na platformach. Buty te w błyskawicznym tempie skradły serca wielu kobiet i szybko zagościły w ich szafach. Dodatkowe centymetry są sprytnie ukryte między płaską podeszwą a wydłużoną cholewką.

Wśród takich sneakersów znajdzie się zarówno te na obcasie w wersji sportowej, które wyglądem przypominają klasyczne trampki, ale również bardziej wyszukane, eleganckie modele. Różnią się one również wysokością koturn. Każda z kobiet znajdzie odpowiednie dla siebie i swoich oczekiwań. Takie buty idealnie uzupełnią każdą stylizację. Sneakersy na koturnie można bez problemu nosić i nie martwić się o to, że nie umie się chodzić w szpilkach. Dodatkowe centymetry dodają stylizacji charakteru, ale również pewności siebie. Można je nosić jako alternatywę dla zwyczajnych trampek.