Trampki zapinane na rzepy są wygodną alternatywą od butów wiązanych za pomocą sznurówek. Sposób użytkowania takiego rodzaju obuwia nie jest skomplikowany, wystarczy jedynie: rozpiąć rzepy, włożyć nogę i na powrót zapiąć rzepy.

Trampki dziecięce na rzepy występują w wielu wariantach kolorystycznych, mają różnorodne motywy i nadruki, mogące przedstawiać postaci bajkowe lub inne symbole podobające się dzieciom. Pojawiają się również nowe pomysły na zaaranżowanie samych rzepów, na przykład w postaci naklejonych na materiał gumowych samochodzików bądź kwiatuszków, ale to tylko niektóre z opcji. Materiał, z którego wykonane są trampki, również występuje w wielu wariantach, począwszy od tradycyjnego po łatwo zmywalne i wodoodporne produkty. Trampki zapinane na rzepy wykonane są tak, aby były trwałe, zapewniały dzieciom komfort noszenia oraz służyły im na długo.

trampki dziecięce

Produkt na miarę XXI wieku!

Dzisiejszy świat biegnie niesamowicie szybko do przodu, dlatego rozwiązania proste i komfortowe są najbardziej poszukiwanymi. Dzieci uwielbiają bawić się, biegać, skakać, rozrabiać, nie lubią kiedy coś idzie nie po ich myśli, bądź, co gorsza, są czymś ograniczane. Według większości z nich trampki dziecięce na rzepy są łatwiejsze w zakładaniu i wygodniejsze w użytkowaniu. Nie muszą martwić się rozwiązującym się ciągle sznurówkami i faktem, że prawdopodobnie stanie się to w najbardziej nieodpowiednim dla nich momencie. Taki rodzaj obuwia jest wygodny i prosty w użytkowaniu, nawet dla najmłodszych.