Damskie szorty jeansowe z Dstreet to prawdziwy must have tego lata. Powinny znaleźć się w każdej damskiej garderobie. To ubrania, które świetnie wyglądają, więc warto nosić je jak najczęściej. To klasyka w nowoczesnym wydaniu, którą powinno się znać. Trzeba jednak zastanowić się nad tym, z czym należy nosić takie szorty?

szorty damskie jeansowe ARIA Dstreet

Topy i szorty

Szorty jeansowe damskie i topy na ramiączkach to duet, który każdy powinien znać. Taki zestaw jest przewiewny, pozwala odsłonić więcej skóry i wystawić ją na działanie słońca. Można zakładać go na wiele okazji. Sprawdzi się na co dzień i na imprezy. Taki zestaw można też zakładać na spacery i wycieczki na plażę. By zmieniać jego charakter, wystarczy pobawić się topem i zmieniać go jak najczęściej. Modele z cekinami, kolorowymi aplikacjami i dżetami są przeznaczone na zabawy i luźne spotkania ze znajomymi. Topy gładkie, w stonowanych odcieniach sprawdzą się każdego dnia. Jeśli zaś chodzi o spodenki jeansowe damskie, to niezależnie od rodzaju topu – będą wyglądały świetnie.

Body i szorty

Ciekawą propozycją jest zestawienie szortów jeansowych damskich z kobiecym body. Zazwyczaj jest ono zapinane w kroku, więc doskonale podkreśla talię i wysmukla brzuch. Body ma zdolność modelowania sylwetki, więc optycznie może odjąć kilka zbędnych kilogramów. Zestaw body i jeansowe szorty to nowoczesna propozycja, która jest połączeniem wszystkiego, co najlepsze w obu tych typach ubrań. To świetny duet na randkę czy imprezę. Można go założyć, gdy chce się błyszczeć w towarzystwie i zwrócić na siebie uwagę innych.